Alan Adı

Hayalinizdeki Alan Adını Hemen Bulun

İdeal domain, insanların neden çevrimiçi ortamda olduğunuzu (ve neden harika olduğunuzu) bir bakışta anlamasını sağlar. Domain sorgulama çubuğunu kullanarak daha fazla dikkat ve ziyaretçi çekmek için doğru domain’i bulun.
 

Alan Adı Kayıdı

En İyi Alan Adına Sahip Olun

SYEDRASOFT

Her Sektöre Bir Çözüm
info@syedrasoft.com

Alan Adı Transferi

Alan Adınızı Bize Transfer Edin

SYEDRASOFT

Her Sektöre Bir Çözüm
info@syedrasoft.com

com.TR

Tr Alan Adlarınızı Kayıt Edelim

SYEDRASOFT

Her Sektöre Bir Çözüm
info@syedrasoft.com

Neden SyedraSoft Alan Adı Almalıyım?

Dünyanın en büyük alan adı kayıt kuruluşları ile çalışıyoruz… Alan Adlarınızı Sizin İçin Kayıt Ediyor ve Kuruyoruz… 10’dan Fazla Alt Alan Adını Ücretsiz Sunuyoruz…

Alan Adı Hakkında SSS

Alan Adı Nedir?
Nasıl Sorgulama Yaparım?
Nasıl Satın Alırım?

Alan adı, insanların bir web sitesini bulmak için bir tarayıcıya yazdıkları şeydir - tıpkı bir binayı bulmak için sokak adresini kullandığınız gibi. İnternete bağlı her web sitesi, sunucu veya dijital cihaz, onu görmek veya ziyaret etmek için kullanabileceğiniz atanmış bir IP adresine sahiptir. Bu IP adresi, insanların ezberlemesi çok zor olacak uzun bir sayı ve harf dizisidir, bu nedenle bir alan adı, o IP adresinin insan dostu bir versiyonudur.

www.syedrasoft.com veya www.google.com gibi bir alan adını tarayıcınıza yazdığınızda, alan adı sistemi veya DNS, bu alan adını alır ve IP adresine çevirerek ilgili web sitesinin bulunmasını sağlar.

Bu bağlamda, SyedraSoft işletmenize en uygun alan adını bulmanıza ve böylece web sitenizi kolayca tanıtmanıza yardımcı olabilir.

Kendi alan adınız, sizi ve işletmenizi çevrimiçi ortamda arayan kişilere daha güvenilir görünmenizi sağlar. Alan adı ile şunları yapabilirsiniz

Kayıt ettirmek istediğiniz web adresini arama kutusuna girmeniz yeterlidir. Girdiğiniz ad zaten kayıtlıysa, alternatif ad önerileri sunacağız. Alan adı kullanılabilirse ekrandaki talimatları izleyerek kaydetme işlemini tamamlayın.

Domain satın almak için şu adımları takip edin:

  1. Hangi alan adı uzantısını istediğinize karar verin. Alan adı uzantısı, alan adının son kısmıdır. Örneğin .net, .biz, .org veya .com.
  2. Noktanın diğer tarafında hangi işletme adını ve özel alanı görmek istediğinizi düşünün. Size uygun olanı bulmak için, işletme adı oluşturucumuzu kullanın.
  3. İstediğiniz alan adını bu sayfanın en üstündeki kutuya yazın. O alan adını alıp alamayacağınızı söyleriz ve hoşunuza gidebilecek diğer alan adlarını da gösteririz.
  4. Alan adlarından istediğinizi seçin, sepetinize ekleyin ve ödeme adımına geçin. Artık kendinize ait yeni bir alan adınız var. Alan adı size kayıtlı olduğu sürece onu başka kimse kullanamaz.