Sektörel Yazılımlar

Her Sektöre Bir Çözüm 'SyedraSoft'

2015’ten günümüze bir çok sektör ve alanda yazılım geliştirme faaliyetlerini yürüten SyedraSoft %100 Yerli ve Milli Sermaye ile proje ve ürün geliştirmelerini merkez ve ar-ge ofislerinde yürütmeye devam ediyor.

Neden SyedraSoft?

SyedraSoft Yazılım, müşterilerinin sürdürülebilir başarısına katkıda bulunan bir şirket olarak müşterileri, iş ortakları, çalışanları, yatırımcıları ve tüm paydaşlarıyla birlikte geleceği yazıyor. Müşterileri için iş birliği içerisinde tutku ve çeviklikle değer yaratıyor.

Kurum kültürünün temelinde müşteri odaklı Ar-Ge ve inovasyon olan SyedraSoft, müşterileri için yeni nesil teknolojilerle üstün nitelikli ürünler geliştirmek amacıyla insan kaynağının ve gelirlerinin en önemli payını bu alana ayırıyor. SyedraSoft, Ar-Ge harcamaları toplam gelirlerin %35’ini ayırıyor.

Yenilikçi bir dünya lideri olma yolunda ilerleyen SyedraSoft, bu kapsamda küresel ölçekte önemli adımlar atıyor. Her şeyden önce finans, insan ve yetenek yönetimi, marka yönetimi ve platform teknolojilerinin merkezden belirlendiği bir organizasyona dönüşme yolunda çalışmalarını sürdürüyor. Uluslararası organizasyonunu stratejik grupları merkezde, taktik grupları ise bölgelerde gruplandıracak şekilde oluşturuyor. Ürünlerin işlevsel kısmı yerel olarak geliştiriliyor ve yönetiliyor. İşlevsel olmayan teknoloji ise stratejik olarak merkezi düzeyde geliştiriliyor.

Ortak bir çalışma ve ürün geliştirme kültürünün yaratılması için farklı şirketlerden tek işe odaklı ekipler kuruluyor. Etkinlikler düzenlenerek hem ortak kültüre hem inovasyon kapasitesine katkı sağlanıyor.

Sektörler ve Ürünler

SyedraSoft Altyapısı ve Ar-Ge Çalışmaları ile Hazırlanan Çözüm ve Ürünlerimiz…